SİNSİ İLE SELİN CİĞERCİ AYNI ANKETTE

d0054e3e-5e38-423b-b14b-35cd43b3b8ea
Abone Ol
Daha Fazla

Ünlü magazin sitesi magazincellspott anket yaptı. 1. Kraliçe  diğeri güzellik ürünleri satan 2 ünlü iş insanını karşılaştırdı. Biri ünlü fenomen Seyhan Soylu bir diğer isim ise Selin Ciğerci

SEYHAN SOYLU KİMDİR

Seyhan Soylu yani bilinen lakabı ile Sisi, 1973 yılında İstanbul’da doğmuştur. Bir zamanların en tanınmış ünlüleri arasında yer almaktaydı. Birçok tanınmış ünlü kişiye menajerlik yapmıştır. Seyhan Soylu’nun babası elçilik görevlisi, annesi ise CHP kadın kolları üyesidir. Annesinin mesleği aynı zamanda öğretmenliktir. Seyhan Soylu, ailenin üç çocuğundan birisidir.

Erkek olarak dünyaya gelen ve daha sonra cinsiyet değiştirerek kadın olmuştur. Bir zamanlar sanatçı dünyasında aranan isimlerden olan Seyhan Soylu, transseksüeldir. Küçük yaşlarda kendisinde olan bu durumun farkında olduğunu belirtmektedir. 13 yaşından itibaren kadınlık hormonu almaya başlamıştır.

Seyhan Soylu’nun Mesleği

Birçok ismin menajerliğini yapmış ve sanat camiasındaki uzun yıllar çalışmıştır. Seyhan Soylu’nun ilk mesleği, polisliktir. 14 yaşındayken bekçi tarafından sıkıştırılmak istenmiş ve karşı çıkınca da bekçiden dayak yemiştir. Yaşadığı bu üzücü olaydan sonra polis olmayı istemiştir. Polis olmayı istemesindeki neden, kendisini ve kendi gibi yaşayan kişileri korumaktır.

Bu amaç için çalışan Seyhan Soylu, polis Akademisi’ne birincilikle girmiştir. Ancak cinsel tercihinden dolayı polis akademisinden atılmıştır. Seyhan Soylu yaptığı açıklamada, suçunun cinsel değil ruhsal tahrik olduğunu belirtmiştir. Seyhan Soylu, sanat camiasının yanı sıra siyasete de atılmıştır. Saadet partisi milletvekili aday adayı olmuştur.

 

Geçtiğimiz yıllarda CHP, DSP gibi partilerde de faaliyetler göstermiştir. Seyhan Soylu, bir dönem şarkıcılığa da soyunmuştur. Ancak bu serüveni çok uzun sürmemiştir. Azerbaycan Bakü’de, radyo ve televizyon eğitimi almıştır. Çıkardığı şarkılar, dinleyici tarafından beğenilmemiştir. Seyhan Soylu günümüzde organizatör ve menajerlik görevi yapmaktadır.

Seyhan Soylu’nun Hayatı

Seyhan Soylu yani Sisi, 1973 yılında İstanbul’da doğmuştur. Annesi öğretmenlikten ayrılıp, CHP üyesi olarak görev yapmıştır. Uzun yıllar siyaset camiasında yer alan Soylu, 2007 yılında genel seçimlerde DSP’nin milletvekili aday adayı olmuştur. Polislik görevinden ayrıldıktan sonra medya kuruluşlarında çalışmıştır. Günümüzde hâlen 70’e yakın sanatçının menajerliğini yapmaktadır.

28 Şubat süreci öncesi Turgut Özal’ın teklifiyle strateji dergisinde görev yapmıştır. Ancak tarihler 19 Ağustos 2008’i gösterdiğinde Ergenekon soruşturmasında gözaltına alınmıştır. 28 Şubat sürecinin önemli unsurlarından olan Ali Kalkancı ve Fadime Şahin olaylarıyla ismini duyurmuştu

adres:dinamikyasam.com

 

Baba tarafı Konya, anne tarafı ise Kastamonulu olan Selin Ciğerci, 1984 yılın dünyaya geldi. Ameliyat olarak cinsiyet değiştiren Selin Ciğerci, sosyal medyada ‘Bebek Okan’ adıyla ünlenmişti. Geçirdiği ameliyatın ardından adını Selin Ciğerci olarak değiştirdi. Selin Ciğerci, o dönem verdiği bir röportajda ailesinin cinsiyet değiştirmesini istemediğini ve babasının ünlü bir hazır giyim firmasının sahibi olduğunu belirtmişti.

Bir dönem Asuman Krause tarafından sunulan yarışma programı Wipeout’a katıldı. Kendisi ve ailesi hakkında çok detaylı bilgiler vermek istemeyen sosyal medya fenomeni, bugüne kadar milletvekili, ünlü futbolcu ve iş adamlarıyla sevgili olduğunu ifade etmişti.

adres:haberler.com

 

SELİN CİĞERCİ KİMDİR?

Ameliyat olarak cinsiyet değiştiren Selin Ciğerci, sosyal medyada ‘Bebek Okan’ adıyla ünlenmişti. 3 yıl önce geçirdiği ameliyat ardından adını Selin Ciğerci olarak değiştirdi. Verdiği bir röportajda ailesinin cinsiyet değiştirmesini istemediğini ve babasının ünlü bir hazır giyim firmasının sahibi olduğunu belirten Selin Ciğerci, DJ’lik yaparak hayatını sürdürmektedir.

Bir dönem Asuman Krause tarafından sunulan yarışma programı Wipeout’a katıldı. Kendisi ve ailesi hakkında çok detaylı bilgiler vermek istemeyen sosyal medya fenomeni, bugüne kadar milletvekili, ünlü futbolcu ve iş adamlarıyla sevgili olduğunu ifade etmişti. Son olarak Gökhan Çıra ile birlikte olan Selin Ciğerci evlilik arefesindeyken ayrılık kararı aldı.

Bu Yazıya Tepki Ver

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

reklam
reklam
Giriş Yap

HABERSİZ GELME ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin