Abone Ol
Daha Fazla

BİLGİ TEKTİR VE SEVMEK KOLAYDIR!

 

Gizem Köstem 15.07.1984 İstanbul doğumlu. Orta ve Lise Öğretimini 2002 yılında Üsküdar Amerikan Lisesi’nde tamamladıktan sonra, 2006 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. Yüksek Lisansını Marmara Üniversitesi Avrupa Birliği Enstitüsü’nde yaptı. Hâlâ doktora eğitimine devam etmektedir.

Thethahealing alanında 13 uygulayıcılık sertifikası ve ayrıca Vianna Stibal tarafından verilmiş eğitmenlik sertifikaları bulunmaktadır. Uygulayıcı olmak için eğitmenlik sertifikası almış kişilerden eğitim ve sertifika almak gereklidir. Eğitmenlik sertifikası ise sadece sistemin kurucusu Vianna Stibal ve ailesi tarafından verilmektedir. Hem uygulayıcılık hem de eğitmenlik eğitmenliklerine devam ederken bir yanda birebir seanslar ve eğitmenlik yapmaktadır. ThetaHealing ismini theta meditasyonu sırasında theta beyin dalgalarının kullanılıyor olmasından dolayı almıştır. Theta seviyesinde yaratımmların gerçekleşme oranı yüzde doksanlara kadar çıkmaktadır. Thetahealing bir bilinç altı meditasyonu, ya da bir bilinçaltı duasıdır. Em önemli özelliği sizi zihin seviyesinden uzaklaşıp, bilinçaltı seviyesi ile çalışmanızdır.

Her ne kadar bilgi tek de olsa, ThetaHealing sürekli yenilenen bir teknik olup dünyanın değişen frekansına son derece uygundur. Eğitimi belirli bir müfredat dahilinde yapıldığından dünya çapındaki tüm ThetaHealing eğitmenleri aynı eğitimi almaktadırlar. Bu durum tüm dünyadan katılan eğitmenlerin yer aldığı eğitmenlik eğitimlerinde daha da gözle görülür hale gelmektedir. Bir ThetaHealing uygulayıcısı ya da eğitmeni asla yalnız değildir. Her zaman kendisini destekleyecek diğer uygulayıcı arkadaşları, eğitmenleri, Master & Science eğitmenleri ve her daim soru sorabileceği Viana Stibal, ailesi ve ekini vardır. Koşulsuz sevgiyi kucaklamış olan bu sistemden de aksinin beklenmesi mümkün olmazdı.

 

 

Bu Yazıya Tepki Ver

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

reklam
reklam
Giriş Yap

HABERSİZ GELME ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin