KARİYER EĞİTİM UZMANI MUSA YILDIZ KİMDİR?

KARİYER EĞİTİM UZMANI MUSA YILDIZ KİMDİR?
KARİYER EĞİTİM UZMANI MUSA YILDIZ KİMDİR?
Abone Ol
Daha Fazla

İNSAN KAYNAKLARI İŞE ALIM VE KARİYER EĞİTİM UZMANI MUSA YILDIZ’ IN BAŞARI HİKAYESİ…

Merhabalar, ben Musa Yıldız Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Dış Ticaret ve Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunuyum.

 

Eğitim hayatımdan önce ve hemen ardından sağlık sektöründe hizmet için çalışmalar yaptım. 2010 İstanbul Halk Sağlığı Müdürlüğü kurulması programı Anadolu yakası Eğitim Uzmanı ve Üniversite’den sonra özel hastanelerde Tıbbi Sekreterlik, İnsan Kaynakları, İşe Alım ve Eğitim Kariyer Uzmanı olarak kendimi yetiştirmek ve araştırmalar yapmak imkanı buldum.

 

5 yıldır İnsan Kaynakları İşe Alım ve Kariyer Uzmanı tecrübe sahibiyim. Sorumluluklar almak görev bitiriciliğimle bu sektörde ve insan kaynakları alanında hep öğrenmek öğretmek hep ileriye gitmek için çalıştım. Şirketlerin ve çalışanlar arasında bir köprü gibi bilgi aktarmak mutluluk verdi bana. Birçok firmaya eleman kazandırdım.

 

 

Ayrıca İş Analisti ve Dijital Pazarlama alanlarında şirketlerin bel kemiği olarak İnsan Kaynakları Uzmanı, başka bir deyişle İdari İşler Sorumlusu gibi görevler edindim. Anadolu yakasında bir özel hastanenin kuruluşundan itibaren; işe alım, yöntem ve sistem oluşturmak sıfırdan bir yere sistem gereksinimleri yapmak heyecan ve mutluluk verici. Devlette Halk Sağlığı Müdürlüğü ve Marmara Üniversitesi hastanesi, özelde ise özel bir hastanenin kuruluşundan bugüne kadar iş, işçi, destek hizmetleri gibi danışmanlıklar yapmak kariyer hayatıma çok güzel şey kattığına inanıyorum.

 

 

Çok yakın zamanda İnsan Kaynakları Hizmetleri Ofisi açmak ve daha geniş kitlelere etkili hizmet etmek tek gayem. İnsanlara iş kazandırmak kadar keyifli bir iş yok bence. Kariyer yaşamınızda başarılar dilerim ve sevgiyle kalın.

Bu Yazıya Tepki Ver

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

reklam
reklam
Giriş Yap

HABERSİZ GELME ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin