GÜZELLİK UZMANI PINAR DAĞDEVİREN’İN BAŞARI HİKAYESİ

GÜZELLİK UZMANI PINAR DAĞDEVİREN'İN BAŞARI HİKAYESİ
GÜZELLİK UZMANI PINAR DAĞDEVİREN'İN BAŞARI HİKAYESİ
Abone Ol
Daha Fazla

 

 

PINAR DAĞDEVİREN’İN BAZI ÇALIŞMALARI;

 

     1979 İstanbul doğumluyum. Evliyim iki kızım var. İş dışında sporu seven ve kitaplara aşık bir yapım sahibim. Hızlı yaşamayı sevmem sadelik her zaman tercihimdir. AOF halkla ilişkiler ve tanıtım mezunuyum.

 

Her zaman hedefleri olan ve ideallerinin peşinden koşan biri olarak ilgi duyduğum bu alanda eğitimler almaya başladım hem güzellik uzmanlığı hem de kalıcı makyaj alanlarında eğitimlerimi tamamlayıp kendimi bu alanda daha ileri taşımak için uzman geliştirme programlarına katılıp aynı zamanda da çeşitli yerlere başvurarak iş hayatına hızlı bir giriş yaptım. Eğitimler ve çalışma hayatının getirdiği tecrübeleri farklı araştırmalarla da sürdürerek her zaman bir adım daha ileri gitmeyi hedefledim

 

 

Bir çok duygu da olduğu gibi eğitim ve işimle alakalı olan merak ve hırs konusunda da ehil olmaya özen göstermişimdir. Öncelikle eğitim hayatımı yarıda bırakmış olduğumdan mutlaka tamamlamam gerektiğini düşündüğüm eğitim sürecimi evli ve çocukluyken dışardan bitirmeye karar verdim.

Lise ve üniversiteyi bitirdikten sonra bitirdiğim bölümle alakalı bir hevesim olmadığından iş anlamında ne yapabilirim arayışına girdim. İlgi duyduğum fakat hiçbir şey bilmediğim bu alana adım attım. Yaklaşık iki yıl devam eden bu süreç tabii ki kolay olmadı ama meraklarım ve başarma hırsım her zaman galip gelmiştir ve öyle olmaya da devam edecek.

 

Bizim işimiz dikkat, sabır ve süreklilik ister işverenler de tecrübe ister bu süreç çok zordu ve sürekli olumsuz dönüşler alıyordum. Buna rağmen mutlaka kendimi geliştirmeliyim düşüncesiyle ücretsiz dahi çalıştım bu kadar emekten sonra bu bir zorunlulukdu benim için zamanla vazgeçmeden emeklerimin ve fedakarlıklarımın karşılığını almaya başladım ve ben de varım dedim.

 

 

Hem maddi hem manevi çok yıpratıcı bir süreçten sonra artık bende varım dedim.Doğru zamanı bekledim ve şimdi güzellik alanında üniversite son sınıf öğrencisi olan kızımla birlikte kendi işletmemi kurdum bu benim için ciddi bir başarıdır bundan sonraki hedeflerim için yola devam .

Pınar Dağdeviren Beauty
İnstagram; ppinardagdevirenbeauty
Bahçelievler/yayla

Bu Yazıya Tepki Ver

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

reklam
reklam
Giriş Yap

HABERSİZ GELME ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin