DR. ZEYNEP FATMA ZOR ”AĞIZ DİŞ CERRAHİSİ”

387ab149-3d9e-4a35-ab81-1edd8cb4dda1
Abone Ol
Daha Fazla

 

DR. ZEYNEP FATMA ZOR BAŞARILARINI ANLATIYOR…

 

Dr. Zeynep Fatma Zor, Ankara’da Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ nden mezun olduktan sonra aynı fakültenin Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Ana Bilim Dalı’ nda doktora ve uzmanlık eğitimini tamamlamıştır. Halen Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ağız, Diş  ve Çene Cerrahisi alanında öğretim üyesi olarak yapmaktadır.

 

 

2007 yılında Amerika Birleşik Devletleri‘ nde ‘Michigan University, Faculty of amaedicine, Department of Oral and Maxillofacil Surgery’ da 3 ay süreyle, 2009 yılında da İngiltere’de ‘Cardiff University, Faculty of Dentistry, Department of oral and Maxillofacial Surgery da 5 ay sürey bilimsel çalışmalar ve klinik gözlemler yapmak amaıyla bulunmuştur. VESTA Akademi ile Knightsbridge Academy of London’nı ortak düzenlendiği botoks-dolgu kurusuna batılmış ve sertifikasyon sonrası diş hekimliğinde botoks uygulamaları ile ilgili çalışmalar yapmıştır.

 

 

Yurt içi ve yurt dışına pek çok bilimsel kongre ve sempozyumda konuşmacı ve oturum başkanı olarak görev almıştır. Ağız-çene cerrahisi, dental implantoloji, zigoma implantları, ortognatik cerrahi, çene eklemi bozuklukları, estetik diş hekimliği ve botoks uygulamaları üzerine çalışmaktadır. Ulusal ve uluslararası indekslerd taranan pek çok yayını bulumakta, çalışmalarını ağız-çene cerrahisi, dental implantoloji, estetik diş hekimliği, gülüş tarımı ve dişhekimliğinde botoks uygulamaları üzerine devam ettirmektedir.

 

Bu Yazıya Tepki Ver

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

reklam
reklam
Giriş Yap

HABERSİZ GELME ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin